Aktualności

Bezpieczny Skarbiec: 20 procent skrytek wynajętych

Partner Mennicy Skarbowej, spółka Bezpieczny Skarbiec, podpisała już umowy na wynajem 20 proc. skrytek depozytowych zlokalizowanych w jednym z najlepiej zabezpieczonych skarbców w Polsce. Wśród pierwszych deponentów znaleźli się polski kolekcjoner przechowujący w ten sposób cenne złote monety oraz turysta z USA, który chciał zabezpieczyć paszport i ważne dokumenty firmowe na czas wizyty w Warszawie.

czytaj dalej

Coraz chętniej lokujemy oszczędności w złocie

O kolejkach jakie jeszcze niedawno ustawiały się pod oddziałami Mennicy Skarbowej, pierwszym prywatnym skarbcu w Polsce oraz perspektywach rozwoju rynku złota opowiadali portalowi onet.pl Prezes Jarosław Żołędowski i Agnieszka Olewska, Członkini Zarządu Spółki.

czytaj dalej

Złoto – pewna inwestycja na niepewne czasy

„Złoto niemal od zawsze traktowane było przez inwestorów jak polisa ubezpieczeniowa. (…) Nie więc dziwnego, że gdy tylko pojawia się widmo kryzysu, inwestorzy uciekają w złoto” – zapraszmay do lektury wywiadu jakiego udzielił Jarosław Żołędowski, prezes zarządu Mennicy Skarbowej SA, dla portalu rynekinwestycji.pl

czytaj dalej

Mennica Skarbowa notuje najlepsze wyniki w historii Spółki

Zysk netto spółki za Q3 2020 o 282% wyższy rok do roku. Zarząd zapowiada systematyczny rozwój i zwiększanie udziałów w rynku. Mennica Skarbowa, największy w Polsce dealer złota inwestycyjnego i innych metali szlachetnych, wygenerowała w trzecim kwartale 2020 roku najlepsze wyniki finansowe w swojej historii.

czytaj dalej