Mennica Skarbowa S.A.
Twój pewny partner w alternatywnych inwestycjach

Mennica Skarbowa

W ramach Mennicy Skarbowej S.A. działa sklep internetowy znajdujący się pod domeną www.MennicaSkarbowa.pl , w którym mogą Państwo zapoznać się z szerokim spektrum produktów.

Mennica Skarbowa - Pewne inwestycje w metale szlachetne

MennicaSkarbowa.pl  to profesjonalny sklep, który posiada w ofercie fizyczne produkty inwestycyjne, takie jak metale szlachetne (złoto, srebro, pallad, platyna), a także kamienie szlachetne (diamenty). Wśród złota inwestycyjnego posiadamy sztabki złota najwyższej próby 999,9 oraz o urozmaiconej gramaturze - od 1 grama po 1 kilogram, popularne złote monety inwestycyjne jak np. Krugerrand pochodzący z Rand Rafinery w RPA czy Kangur Australisji z Perth Minth. Wszystkie produkty dostępne w Mennicy Skarbowej pochodzą z najbardziej renomowanych mennic światowych - zrzeszonych w The London Bullion Market Association lub posiadające jego certyfikację. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości, które są rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki temu nasi Klienci mają szerszy wachlarz opcji upłynnienia swojej inwestycji, gdy zechcą z niej wyjść. Wszystkie sztabki 

Mennica Skarbowa posiada także szeroką ofertę diamentów - ich cena uzależniona jest wielu czynników takich jak czystość, szlif, liczba karatów czy barwa. Każdy z tych elementów wpływa na jakość kamienia oraz jego cenę. Ceny diamentów, podobnie jak ceny złota, od wielu lat rosną. 

Mennica Skarbowa to także profesjonalne doradztwo w zakeresie inwestycji w metale szlachetne oraz diamenty. Zespół wyraża się pasją i szeroką wiedzą w zakresie inwestycji alternatywnych - naszym klientom doradzamy, jak dywersyfikować portfel inwestycyjny w zakresie inwestycji alternatywnych. 

Mennica Skarbowa S.A.

Warszawa

ul. Jasna 1

"Dom Pod Orłami" - 3 piętro
00-013 Warszawa

Mail: biuro@mennicaskarbowa.pl

 

 Mennica Skarbowa - Pewne inwestycje w metale szlachetne 

 
Copyright: © 2011-2013 MENNICA SKARBOWA S.A.
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić tej strony