Mennica Skarbowa S.A.
Twój pewny partner w alternatywnych inwestycjach

Oferta

Mennica Skarbowa S.A. zajmuje się obrotem (sprzedażą i skupem) oraz przechowywaniem towarów inwestycyjnych, takich jak złoto, srebro i diamenty oraz doradztwem w zakresie inwestycji alternatywnych.

Szeroka oferta firmy zapewnia dostęp do złotych i srebrnych monet bulionowych, sztabek złota i srebra o wartości od 200 zł do 200.000 zł pochodzących z renomowanych i uznanych mennic z całego świata. m.in. australijska Perth Mint, austriacka Münze Osterreich, szwajcarsko-niemiecka Argor-Heraeus, belgijska Umicore. Ponadto niedawno nasza oferta została wzbogacona o kolejny produkt inwestycyjny, jakim są diamenty.

Główną wartością dla naszych Klientów jest nie tylko otrzymanie produktu inwestycyjnego - sztabek i monet inwestycyjnych, oraz diamentów (kamieni szlachetnych), ale także fachowa pomoc i doradztwo w procesie inwestycyjnym.

Jeśli chcielby Państwo dokonać zakupu złota, srebra lub diamentów to zapraszamy do naszych oddziałów, sklepu internetowego www.MennicaSkarbowa.pl lub do odwiedzenia naszych Partnerów.


Dlaczego warto inwestować w złoto?


Złoto jest odporne na inflację i zawirowania gospodarcze, zarówno w ostatnich latach, jak i na przestrzeni ostatniego roku pozwoliło inwestorom zarobić, podczas gdy główne światowe indeksy jeszcze nie zdążyły odrobić strat wywołanych kryzysem. Inwestowanie w kruszce zawsze było postrzegane jako pewne i bezpieczne. Nie bez powodu w sztabkach złota lokowane są rezerwy finansowe największych światowych banków.


Współpraca


Jesteśmy zainteresowani współpracą w szczególności z firmami lub osobami prowadzącymi działalność w zakresie:

  • pośrednictwa inwestycyjnego,
  • pośrednictwa ubezpieczeniowego,
  • pośrednictwa kredytowego,
  • prowadzenia portali internetowych o tematyce finansowej.


Oferujemy możliwość rozszerzenia Państwa oferty produktowej o inwestycje w metale szlachetne. Biorąc pod uwagę tendencje na światowych rynkach finansowych są to jedne z najbardziej perspektywicznych produktów na najbliższe lata, dzięki czemu będą mogli Państwo zdywersyfikować swoje źródła przychodów oraz zwiększyć marże na już prowadzonej działalności.


Oferujemy:

  • dostosowanie współpracy pod kątem IT,
  • przygotowane materiały reklamowe oraz podręczniki sprzedaży,
  • dostęp do szkoleń prowadzonych przez licencjonowanego doradcę inwestycyjnego,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny.

Mennica Skarbowa S.A.

Warszawa

ul. Jasna 1

"Dom Pod Orłami" - 3 piętro
00-013 Warszawa

Mail: biuro@mennicaskarbowa.pl

 

 Mennica Skarbowa - Pewne inwestycje w metale szlachetne 

 
Copyright: © 2011-2013 MENNICA SKARBOWA S.A.
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić tej strony