Z przyjemnością informujemy, że Mennica Skarbowa została nominowana do corocznej nagrody Byki i Niedźwiedzie przyznawanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów Parkiet. Mennica będzie walczyć o tytuł Spółki Roku z rynku NewConnect. Przyznanie nagród odbędzie się 24 marca.

Z przyjemnością informujemy, że Mennica Skarbowa została nominowana do corocznej nagrody Byki i Niedźwiedzie przyznawanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów Parkiet. Mennica będzie walczyć o tytuł Spółki Roku z rynku NewConnect.

„Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” już od ponad 27 lat wspiera decyzje inwestorów oraz specjalistów związanych z rynkiem kapitałowym. Dziennikarze „Parkietu” opisują zjawiska, analizują je, prognozują, ale i edukują Czytelników. Dzięki tym działaniom „Parkiet” to nie tylko kompleksowy dziennik, ale platforma wymiany opinii Ludzi Rynku. “Parkiet” to najstarszy dziennik ekonomiczny w Polsce i jedyne na rynku prasowym narzędzie dla inwestorów. To także jedna z najczęściej wybieranych gazet giełdowych według badania OBI 2020.

Przyznanie nagród odbędzie się 24 marca. Zapraszamy do oglądania relacji z wydarzenia pod linkiem:
https://bykiiniedzwiedzie.parkiet.com/