O nas

Mennica Skarbowa S.A. jest największym w Polsce dealerem złota inwestycyjnego i innych metali szlachetnych, działającym w oparciu o wpis do rejestru działalności kantorowej Narodowego Banku Polskiego w zakresie obrotu złotem dewizowym. Oferujemy wyłącznie produkty z renomowanych mennic z całego świata, zrzeszonych w the London Bullion Market Association. Skupiamy się nie tylko na obrocie – sprzedaży i skupie – oraz przechowywaniu towarów inwestycyjnych, takich jak wspomniane wcześniej złoto, srebro lecz także na doradztwie w zakresie dywersyfikacji portfela inwestycyjnego w ramach inwestycji alternatywnych.

Podstawą naszej działalności jest bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Nasz zespół składa się ze specjalistów łączących know-how zdobyty w instytucjach rynku kapitałowego, podmiotach zajmujących się inwestycjami alternatywnymi i firmach doradztwa inwestycyjnego. Kieruje nami pasja i analityczne podejście, które umożliwiają nam pomaganie naszym klientom w skutecznej dywersyfikacji portfele inwestycyjnego z uwzględnieniem bieżącej sytuacji ekonomicznej i geopolitycznej. Naszą misją jest przybliżanie rynku metali szlachetnych wszystkim zainteresowanym. Nieustannie dokładamy również wszelkich starań do budowania pozytywnego wizerunku całej branży, zwracając szczególna uwagę na wszelkie nieprawidłowości czy niebezpieczeństwa pojawiające się w naszym otoczeniu biznesowym.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktów i usług, proponując nowoczesne rozwiązania. Stale również rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży – zarówno tą stacjonarną jak i tą opartą na kanałach zdalnych. Obecnie oferowane przez nas produkty można kupić w 16 oddziałach na terenie całej Polski, w sklepie internetowym www.mennicaskarbowa.pl oraz w sklepie www.mennicakrajowa.pl działającym na zasadzie outletu. Udostępniamy naszym klientom możliwość przechowywania metali szlachetnych w jednym z najlepiej zabezpieczonych skarbców w Polsce.

Aby dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów udostępniliśmy następujące kanały sprzedaży: